Pyöreä huonekalujalka, joka on lakattu kirkkaalla lakalla. Korkeus 15 cm.
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516825 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 50 mm |
| Mitat | 150 x 50 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224819241 |
| Korkeus | 150 mm |
| Pituus | 150 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D50 pyökki |
| Nettopaino (kg) | 0.139 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Koko | M8 |
| Paino (kg) | 0.144000 |