Käsittelemättömästä pyökistä valmistettu kapeneva huonekalujalka tarjoaa täydellisen yhdistelmän toiminnallisuutta ja estetiikkaa. 120 millimetrin korkeudellaan se sopii erinomaisesti erilaisiin huonekaluihin, kuten alakaappeihin, sohviin ja sänkyihin. Luonnollinen pyökkipuu antaa lämpimän ja elegantin tunnelman, joten se on erinomainen valinta sekä klassiseen että moderniin sisustustyyliin.
Tekniset tiedot
Materiaali: Käsittelemätön pyökki
Korkeus: 120 mm
Halkaisija: 50 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516823 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 50 mm |
| Mitat | 120 x 50 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224855010 |
| Korkeus | 120 mm |
| Pituus | 120 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D50 pyökki 120 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.137 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Koko | M8 |
| Paino (kg) | 0.142000 |