Koristeellinen mäntykalustejalka. Lakattu kirkkaalla lakalla, korkeus 15 cm.
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516827 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 46 mm |
| Mitat | 150 x 46 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224819265 |
| Korkeus | 150 mm |
| Pituus | 150 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI mänty 150 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.111 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Koko | M8 |
| Paino (kg) | 0.116000 |