Pyöreä, puinen huonekalujalka. Korkeus 15 cm
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516822 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 58 mm |
| Mitat | 150 x 58 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224819357 |
| Korkeus | 150 mm |
| Pituus | 150 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI pyökki 150 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.301 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Koko | M8 |
| Paino (kg) | 0.306000 |