
Svedbergsin korkean kaapin ovi on tarkoitettu Svedbergsin säilytyskalusteisiin viimeistelemään kaapin ilmeen yhtenäiseksi ja huolitelluksi. Ovi on valmistettu kosteuden kestävästä kalustelevystä ja siinä on sileä etusarja vaalean saarnen sävyssä. Ovi on käännettävissä oikea- tai vasenkätiseksi, mikä helpottaa kaapin sovittamista erilaisiin tilaratkaisuihin.
Huom! Toimitus sisältää vain oven. Rungot ja muut lisävarusteet myydään erikseen.
| Tuotemerkki | SVEDBERGS |
| Tuotenumero | 1271184 |
| Syvyys | 1.6 cm |
| Mitat | 35 x 120 x 1.6 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 7323100288844 |
| Korkeus | 120 cm |
| Tuotenimi | Korkean kaapin ovi Svedbergs vaalea saarni 120 x 35 cm |
| Nettopaino (kg) | 5.000 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Salpa |
| Paino (kg) | 20.999000 |
| Leveys | 35 cm |