Svedbergsin korkean kaapin ovi antaa mahdollisuuden viimeistellä kylpyhuoneen ilmeen yhtenäiseksi. Valkoinen plan-etusarja luo pelkistetyn ja modernin vaikutelman, joka sopii monenlaisiin sisustustyyleihin. Ovi on käännettävissä oikea- tai vasenkätiseksi, mikä lisää sen käyttömahdollisuuksia.
Huom! Toimitus sisältää vain oven. Runko ja muut lisävarusteet myydään erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SVEDBERGS |
| Tuotenumero | 1271474 |
| Syvyys | 1.6 cm |
| Mitat | 35 x 120 x 1.6 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 7323100288806 |
| Korkeus | 120 cm |
| Tuotenimi | Korkean kaapin ovi Svedbergs valkoinen 35 x 120 cm |
| Nettopaino (kg) | 5.000 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Salpa |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 20.999000 |
| Leveys | 35 cm |