Svedbergsin korkean kaapin runko tarjoaa käytännöllisen ratkaisun kylpyhuoneen säilytykseen. Valkoinen runko on valmistettu kosteudenkestävästä kalustelevystä, joka kestää hyvin kylpyhuoneen vaativia olosuhteita.
Kaapissa on kaksi puuhyllyä ja yksi lasihylly, jotka tarjoavat monipuoliset mahdollisuudet säilyttää niin suurempia kuin pienempiäkin tarvikkeita.
Huom! Toimitus sisältää vain rungon. Ovi ja muut lisävarusteet myydään erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SVEDBERGS |
| Tuotenumero | 1271468 |
| Syvyys | 33 cm |
| Mitat | 35 x 120 x 33 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 7323100288622 |
| Korkeus | 120 cm |
| Tuotenimi | Korkean kaapin runko Svedbergs valkoinen 35 x 120 cm |
| Nettopaino (kg) | 4.500 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Yläkaapin runko |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 21.999000 |
| Leveys | 35 cm |