Svedbergs-korkean kaapin runko tarjoaa reilusti säilytystilaa kodinhoito- tai kylpyhuoneeseen. Valkoinen runko on valmistettu kosteutta kestävästä kalustelevystä, ja sen neljä hyllyä tekevät kaapista käytännöllisen ja monipuolisen ratkaisun erilaisten tarvikkeiden säilytykseen. Selkeälinjainen ja ajaton muotoilu sopii moneen tilaan.
Huom! Toimitus sisältää vain rungon. Ovi ja muut lisävarusteet myydään erikseen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | SVEDBERGS |
| Tuotenumero | 1267131 |
| Syvyys | 58 cm |
| Mitat | 60 x 195 x 58 cm ( L x K x S ) |
| EAN | 7323100315847 |
| Korkeus | 195 cm |
| Tuotenimi | Korkean kaapin runko Svedbergs valkoinen 60 x 195 cm |
| Nettopaino (kg) | 39.999 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Yläkaapin runko |
| Tuotesarja | Tvätt & Tork |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 40.999000 |
| Leveys | 60 cm |