Air - Kääntyvä kolmoiskoukku kiillotettua kromia. Kylpypyyhkeille, kylpytakeille, koruille jne. Piilokiinnitys.
| Koukkujen määrä | 3 |
| Tuotenumero | 1048536 |
| Tuotemerkki | SMEDBO |
| Syvyys | 127 mm |
| Mitat | 95 x 127 mm ( K x S ) |
| EAN | 7391447045802 |
| Korkeus | 95 mm |
| Tuotenimi | Koukku Smedbo Air Kääntyvä Kromi AK327 |
| Nettopaino (kg) | 0.360 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Pyyhekoukku |
| Tuotesarja | Air |
| Väri | Kromi |
| Paino (kg) | 0.360000 |