Kovapuulattia Cocoa Bean 2S on Kährs Life -malliston kaksisauvainen tammilattia, jonka sametinpehmeä suklaanruskea sävy tuo sisustukseen lämpöä ja levollisen seesteistä tunnelmaa. Lattian pintakerros on valmistettu valikoidusta tammesta, sisältää jonkin verran oksia. Lattiassa on puun luonnollista ilmettä ja tuntumaa. Innovatiivinen mattalakattu pinta ehkäisee heijastuksia ja muodostaa samalla puuta suojaavan kerroksen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | KÄHRS |
| Tuotenumero | 1597844 |
| Mitat | 1225 x 193 x 7 mm ( P x L x Paks. ) |
| EAN | 7393969107662 |
| Kuosi | 2-säle |
| Pituus | 1225 mm |
| Tuotenimi | Kovapuulattia Kährs Life Cocoa Bean 2S |
| Nettopaino (kg) | 17.980 |
| Tuotesarja | Live |
| Paksuus | 7 mm |
| Paino (kg) | 17.980000 |
| Leveys | 193 mm |