Kovapuulattia Pure Walnut 2S on Kährs Life -malliston kaksisauvainen lattia, jossa on pähkinäpuun oma lämmin ja luonnollisen kaunis täyteläinen sävy parhaimmillaan. Lattian pintakerros on valmistettu valikoidusta pähkinäpuusta, sisältää jonkin verran oksia. Lattiassa on puun luonnollista ilmettä ja tuntumaa. Innovatiivinen mattalakattu pinta ehkäisee heijastuksia ja muodostaa samalla puuta suojaavan kerroksen.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | KÄHRS |
| Tuotenumero | 1597855 |
| Mitat | 1225 x 193 x 7 mm ( P x L x Paks. ) |
| EAN | 7393969107631 |
| Kuosi | 2-säle |
| Pituus | 1225 mm |
| Tuotenimi | Kovapuulattia Kährs Life Pure Walnut 2S |
| Nettopaino (kg) | 17.980 |
| Tuotesarja | Live |
| Paksuus | 7 mm |
| Paino (kg) | 17.980000 |
| Leveys | 193 mm |