Mitat 500 x 330 x 30 mm. Kiinnitys ruuveilla.
Tekniset tiedot
| Tuotemerkki | VORMANN |
| Tuotenumero | 1066470 |
| Mitat | 330 x 30 x 500 mm ( P x L x K ) |
| EAN | 4003984280167 |
| Korkeus | 500 mm |
| Pituus | 330 mm |
| Tuotenimi | Kulmakannatin Stabilit tuella 500 x 330 x 30 mm |
| Nettopaino (kg) | 1.013 |
| Tuotetyyppi | Kannatin |
| Paino (kg) | 1.013000 |
| Leveys | 30 mm |