Hyvin alustaan tarttuva, itseliimautuva prinsessa-aiheinen julistetarra lastenhuoneeseen.
Tarra kiinnitetään puhtaalle ja tasaiselle alustalle.
| Tuotemerkki | PLAGE |
| Tuotenumero | 1295364 |
| Mitat | 68 x 24 cm ( L x K ) |
| EAN | 3449157152571 |
| Korkeus | 24 cm |
| Tuotenimi | Julistetarra Plage Prinsessa Nukkuu |
| Nettopaino (kg) | 0.060 |
| Pääväri | Vaaleanpunainen |
| Tuotetyyppi | Seinätarra |
| Väri | Vaaleanpunainen |
| Paino (kg) | 0.060000 |
| Leveys | 68 cm |