Tukeva teräskoteloitu kääntyvä pyörä kierretapilla. Pyörässä liukulaakeri ja muovivanne, jossa on TPE-pinta. Kantavuus 50 kg. Ei sovellu imukykyisille pinnoille.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Kierteen (M 10) pituus 25 mm.
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotenumero | 1065539 |
| Halkaisija | 75 mm |
| Mitat | 25 x 101 x 75 mm ( L x K x Ø ) |
| EAN | 4002350514158 |
| Korkeus | 101 mm |
| Maksimikapasiteetti | 50 |
| Tuotenimi | Kalustepyörä Kääntyvä Ø 75 mm Harmaa |
| Nettopaino (kg) | 0.273 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Kuljetuspyörä |
| Paino (kg) | 0.292000 |
| Leveys | 25 mm |