Tämä tyylikäs ja käytännöllinen huonekalujalka sopii täydellisesti niille, jotka haluavat antaa huonekaluilleen uuden elämän tai luoda jotain täysin uutta. 400 millimetrin korkeudellaan se sopii erinomaisesti pöydille, penkeille ja jakkaroille. Alumiinista ja PVC:stä valmistettu jalka tarjoaa kestävän ja helppohoitoisen ratkaisun, joka yhdistää kestävyyden moderniin muotoiluun. Matta-anodisoitu pinta antaa elegantin ulkonäön ja suojaa kulumiselta.
Tekniset tiedot
Materiaali: Alumiini ja PVC
Väri: Harmaa
Viimeistely: Matta
Korkeus: 400 mm
Halkaisija: 45 mm
Määrä pakkausta kohden: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516811 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 45 mm |
| Mitat | 400 x 45 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224781074 |
| Korkeus | 400 mm |
| Pituus | 400 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D45 harmaa 400 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.200 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.205000 |