Tämä tyylikäs ja käytännöllinen huonekalujalka sopii täydellisesti niille, jotka haluavat uudistaa tai luoda uusia huonekaluja. 100 millimetrin korkeudellaan se sopii erinomaisesti erilaisiin alakaappeihin, sohviin ja sänkyihin. Alumiinin ja PVC:n yhdistelmästä valmistettu jalka tarjoaa sekä kestävyyttä että joustavuutta. Alumiini tarjoaa modernin muotoilun ja suuren kestävyyden, kun taas PVC suojaa kulumiselta ja tekee siitä helpon huoltaa.
Tekniset tiedot
Materiaali: Alumiini ja PVC
Väri: Harmaa
Viimeistely: Matta
Korkeus: 100 mm
Halkaisija: 45 mm
Määrä pakkausta kohden: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516816 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 45 mm |
| Mitat | 100 x 45 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224781029 |
| Korkeus | 100 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI D45 harmaa 100 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.093 |
| Pääväri | Harmaa |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.098000 |