Tämä neliönmuotoinen huonekalujalka on täydellinen ratkaisu antamaan huonekaluillesi uutta eloa. 150 millimetrin korkeudellaan se sopii erinomaisesti erilaisiin alakaappeihin, sohviin ja sänkyihin. Alumiinista ja PVC:stä valmistettu jalka tarjoaa yhdistelmän keveyttä ja kestävyyttä, joten se on sekä kestävä että helppohoitoinen.
Tekniset tiedot
Materiaali: Alumiini ja PVC
Väri: Kromi
Viimeistely: Kiiltävä
Korkeus: 150 mm
Leveys: 40 mm
Syvyys: 40 mm
Määrä per pakkaus: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516808 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 40 mm |
| Mitat | 150 x 40 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224791547 |
| Korkeus | 150 mm |
| Pituus | 150 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI kromi 40 x 40 x 150 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.139 |
| Pääväri | Kromi |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Paino (kg) | 0.144000 |