Yleiskäyttöön soveltuva erittäin hiljainen kääntyvä kuljetuspyörä, jossa on kuulalaakerit. Muovivanne, jossa on TPE-pinta. Erittäin suuri kantavuus 100 kg.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Levyn mitat 105 x 85 mm.
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotenumero | 1063273 |
| Halkaisija | 80 mm |
| Mitat | 32 x 107 x 80 mm ( L x K x Ø ) |
| EAN | 4002350560025 |
| Korkeus | 107 mm |
| Maksimikapasiteetti | 100 |
| Tuotenimi | Kuljetuspyörä Ø 80 mm Musta |
| Nettopaino (kg) | 0.653 |
| Tuotetyyppi | Kuljetuspyörä |
| Paino (kg) | 0.653000 |
| Leveys | 32 mm |