Tukeva teräskoteloitu kääntyvä kuljetuspyörä levyllä sekä rulla- ja kaksoiskuulalaakerilla. Suuri kantavuus jopa 200 kg. Polyamidivanne ja pyörän kulutuspinta elastisesta kiinteästä kumista.
Tekniset tiedot
Mittojen lisätietoja
Levyn mitat 100 x 85 mm.
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotenumero | 1065536 |
| Halkaisija | 125 mm |
| Mitat | 36 x 157 x 125 mm ( L x K x Ø ) |
| EAN | 4002350535979 |
| Korkeus | 157 mm |
| Maksimikapasiteetti | 200 |
| Tuotenimi | Kuljetuspyörä Elastinen Kumi Ø 125 mm Sininen |
| Nettopaino (kg) | 0.845 |
| Pääväri | Sininen |
| Tuotetyyppi | Kuljetuspyörä |
| Paino (kg) | 0.845000 |
| Leveys | 36 mm |