Teräskoteloitu teollisuuspyörä pultinreiällä. Soveltuu raskaaseen käyttöön. Kantavuus jopa 100 kg. Pyörä on varustettu kuulalaakerilla. Polyuretaanipinta ja matala vierintävastus.
Mittojen lisätietoja
Reiän halkaisija 11 mm.
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotenumero | 1063462 |
| Halkaisija | 35 mm |
| Mitat | 25 x 58 x 35 mm ( L x K x Ø ) |
| EAN | 4002350556103 |
| Korkeus | 58 mm |
| Maksimikapasiteetti | 100 |
| Tuotenimi | Kuljetuspyörä Keskiöreikä Ø 35 mm Oranssi |
| Nettopaino (kg) | 0.195 |
| Tuotetyyppi | Kuljetuspyörä |
| Paino (kg) | 0.202000 |
| Leveys | 25 mm |