Tee huippulöytöjä Kylpyhuone- ja keittiöviikoilta vain 30.3. asti, osta heti!
Myös tarjoushinnoista! Yritysasiakkaana hyödyt entistä selkeämmistä ja paremmista eduista! Suurasiakkaille alennusprosentit sopimuksen mukaan. Lue lisää ja liity yritysasiakkaaksi tästä.
Teräskoteloitu teollisuuspyörä raskaaseen käyttöön. Kantavuus jopa 100 kg.
Kotelossa on pultinreikä ja lukitustoiminto. Pyörässä on kuula...
Teräskoteloitu teollisuuspyörä raskaaseen käyttöön. Kantavuus jopa 100 kg.
Kotelossa on pultinreikä ja lukitustoiminto. Pyörässä on kuulalaakeri ja polyuretaanipinta. Matala vierintävastus.
Mittojen lisätietoja
Reiän halkaisija 11 mm.
| Tuotenimi | Kuljetuspyörä Keskiöreikä Jarrulla Ø 35 mm Oranssi |
|---|---|
| Tuotenumero | 1063096 |
| Paino (kg) | 0.223000 |
| EAN | 4002350557575 |
| Nettopaino (kg) | 0.214 |
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotetyyppi | Kuljetuspyörä |
| Mitat | 25 x 58 x 35 mm ( L x K x Ø ) |
| Maksimikapasiteetti | 100 |
| Leveys | 25 mm |
| Halkaisija | 35 mm |
| Korkeus | 58 mm |
Saat 5 % alennuksen kaikesta – myös alennetuista hinnoista!
Voit helposti vertailla tuotteita keskenään, tallentaa niitä ostoslistaksi ja jakaa ystävien kanssa! Kirjaudu sisään tai rekisteröidy lisätäksesi suosikkeihin.
Kirjaudu tai luo tili