Osram Nightlux Ceiling -liiketunnistinvalaisin on paristokäyttöinen ja helppo asentaa kattoon tai seinään ilman sähköasennuksia. Se yhdistää valon ja liiketunnistimen, mikä tekee siitä erinomaisen ratkaisun esimerkiksi käytäville, eteisiin tai varastotiloihin.
Kompakti ja tyylikäs muotoilu hopeanvärisellä viimeistelyllä sopii monenlaiseen sisustukseen.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1527581 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Halkaisija | 86 mm |
| Mitat | 47 x 86 mm ( K x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4099854530777 |
| Teho (W) | 1.7 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| Korkeus | 47 mm |
| IP-luokka | IP20 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 105 |
| Liikesensori | Kyllä |
| Tuotenimi | Liiketunnistinvalaisin Osram Nightlux Ceiling hopea Ø 8,6 cm IP20 |
| Nettopaino (kg) | 0.136 |
| Pääväri | Hopea |
| Tuotetyyppi | Seinävalaisimet |
| RA-arvo | >80 |
| Väri | Hopea |
| Jännite (V) | 4.5 |
| Paino (kg) | 0.158000 |