Osram Nightlux Ceiling -liiketunnistinvalaisin on paristokäyttöinen ja helppo asentaa useille pinnoille, kuten seinään tai kattoon. Valaisin yhdistää valon ja liikesensorin, ja se soveltuu hyvin käytävävalaistukseen, eteiseen tai muihin sisätiloihin.
Integroitu sensoritekniikka parantaa käyttömukavuutta ilman tarvetta erilliselle ohjaukselle.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1527636 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Syvyys | 47 mm |
| Halkaisija | 86 mm |
| Mitat | 47 x 86 mm ( S x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4099854530807 |
| Teho (W) | 1.7 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| IP-luokka | IP20 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 105 |
| Liikesensori | Kyllä |
| Tuotenimi | Liiketunnistinvalaisin Osram Nightlux Ceiling valkoinen Ø 8,6 cm IP20 |
| Nettopaino (kg) | 0.136 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Yövalot |
| RA-arvo | >80 |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 4.5 |
| Paino (kg) | 0.158000 |