Osram Doorled Down -liiketunnistinvalaisin on paristokäyttöinen ja suunniteltu erityisesti sisäänkäyntien ja ovien läheisyyteen.
Roiskevesisuojauksen ansiosta se soveltuu erinomaisesti ulkokäyttöön suojattuihin kohteisiin, kuten kuisteille ja katoksille. Kompakti ja huomaamaton muotoilu hopeanvärisellä viimeistelyllä sopii monenlaisiin ympäristöihin.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1527632 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Syvyys | 3.7 cm |
| Mitat | 9.2 x 10.3 x 3.7 cm ( L x K x S ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4099854531378 |
| Teho (W) | 0.95 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| Korkeus | 10.3 cm |
| IP-luokka | IP54 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 40 |
| Liikesensori | Kyllä |
| Tuotenimi | Liiketunnistinvalaisin Osram Doorled Down hopea 9,6 x 10,3 cm IP54 |
| Nettopaino (kg) | 0.154 |
| Pääväri | Hopea |
| Tuotetyyppi | Liiketunnistinvalaisimet |
| RA-arvo | >80 |
| Väri | Hopea |
| Jännite (V) | 4.5 |
| Paino (kg) | 0.178000 |
| Leveys | 9.2 cm |