Osram Nightlux Hall -liiketunnistinvalaisin tarjoaa helppoa ja turvallista valaistusta käytäville, portaikkoihin ja muihin kulkureitteihin. Paristokäyttöinen valaisin ei vaadi sähköasennuksia ja sen voi kiinnittää joustavasti eri pinnoille.
Roiskevesisuojauksen ansiosta se soveltuu myös kosteampiin tiloihin ja suojaisiin ulkokohteisiin. Tyylikäs hopeanvärinen viimeistely sulautuu huomaamattomasti monenlaisiin ympäristöihin.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1527556 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Mitat | 8.4 x 7.3 x 2.2 cm ( P x L x K ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4099854530852 |
| Teho (W) | 0.25 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| Korkeus | 2.2 cm |
| IP-luokka | IP54 |
| Pituus | 8.4 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 14 |
| Liikesensori | Kyllä |
| Tuotenimi | Liiketunnistinvalaisin Osram Nightlux Hall 8,4 x 7,3 cm IP54 |
| Nettopaino (kg) | 0.098 |
| Pääväri | Hopea |
| Tuotetyyppi | Seinävalaisimet |
| RA-arvo | >80 |
| Väri | Hopea |
| Jännite (V) | 4.5 |
| Paino (kg) | 0.118000 |
| Leveys | 7.3 cm |