Osram Nightlux Torch -liiketunnistinvalaisin on kompakti, paristokäyttöinen ja monikäyttöinen ratkaisu kodin lisävalaistukseen. Se voidaan kiinnittää helposti eri pinnoille, kuten seiniin ja hyllyihin, tai sitä voi käyttää käsivalaisimena.
Roiskevesisuojauksen ansiosta valaisin sopii myös kosteampiin tiloihin ja suojaisiin ulkokohteisiin. Tyylikäs hopeanvärinen muotoilu sulautuu monenlaisiin ympäristöihin.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1527555 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Mitat | 3.6 x 4.2 x 10.8 cm ( P x L x K ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4099854530975 |
| Teho (W) | 0.35 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| Korkeus | 10.8 cm |
| IP-luokka | IP54 |
| Pituus | 3.6 cm |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 10 |
| Liikesensori | Kyllä |
| Tuotenimi | Liiketunnistinvalaisin Osram Nightlux Torch hopea 3,8 x 2,8 x 12,8 cm IP54 |
| Nettopaino (kg) | 0.060 |
| Pääväri | Hopea |
| Tuotetyyppi | Seinävalaisimet |
| RA-arvo | >80 |
| Väri | Hopea |
| Jännite (V) | 4.5 |
| Paino (kg) | 0.081000 |
| Leveys | 4.2 cm |