Osram Doorled Down -liiketunnistinvalaisin on paristokäyttöinen ja suunniteltu erityisesti sisäänkäyntien ja ovien läheisyyteen.
Roiskevesisuojauksen ansiosta se soveltuu erinomaisesti ulkokäyttöön suojattuihin kohteisiin, kuten kuisteille ja katoksille. Kompakti ja huomaamaton muotoilu valkoisella viimeistelyllä sopii monenlaisiin ympäristöihin.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1527631 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Syvyys | 3.7 cm |
| Mitat | 9.2 x 10.3 x 3.7 cm ( L x K x S ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4099854531439 |
| Teho (W) | 0.95 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| Korkeus | 10.3 cm |
| IP-luokka | IP54 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 40 |
| Liikesensori | Kyllä |
| Tuotenimi | Liiketunnistinvalaisin Osram Doorled Down valkoinen 9,6 x 10,3 cm IP54 |
| Nettopaino (kg) | 0.154 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Liiketunnistinvalaisimet |
| RA-arvo | >80 |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 4.5 |
| Paino (kg) | 0.178000 |
| Leveys | 9.2 cm |