Osram Spylux -liiketunnistinvalaisin on paristokäyttöinen ja helposti siirrettävä valaisin, joka tuo lisävalaistusta sisä- ja ulkotiloihin. Mukana toimitetaan monipuolinen kiinnike, joka voidaan asentaa ruuveilla, kaksipuolisella teipillä tai magneetilla.
Valaisin sopii myös ulkokäyttöön roiskevesisuojatun rakenteensa ansiosta. Kyljessä olevan liukukytkimen avulla valaisin voidaan asettaa päälle, pois tai automaattiseen tilaan. Automaattitilassa valo syttyy, kun liikettä havaitaan noin neljän metrin etäisyydeltä, ja sammuu 18 sekunnin kuluttua.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1527609 |
| Värilämpötila (K) | 3000 |
| Mitat | 6.8 x 6.8 x 9.9 cm ( P x L x K ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4099854531330 |
| Teho (W) | 0.3 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 10000 |
| Korkeus | 9.9 cm |
| Sisälle / ulos | Sisälle ja ulos |
| IP-luokka | IP43 |
| Pituus | 6.8 cm |
| Valon hajonta (°) | 115 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 17 |
| Liikesensori | Kyllä |
| Tuotenimi | Liiketunnistinvalaisin Osram Spylux 0,3 W 17 lm 3000 K valkoinen IP43 |
| Nettopaino (kg) | 0.105 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Työvalaisimet |
| RA-arvo | >85 |
| Väri | Valkoinen |
| Paino (kg) | 0.138000 |
| Leveys | 6.8 cm |