Osram Nightlux Torch -liiketunnistinvalaisin on paristokäyttöinen ja monipuolinen ratkaisu kodin lisävalaistukseen. Kompakti valaisin voidaan kiinnittää joustavasti eri pinnoille, kuten seiniin ja hyllyihin, tai sitä voi käyttää myös käsivalaisimena.
Roiskevesisuojauksen ansiosta valaisin sopii sekä sisäkäyttöön että suojaisiin ulkokohteisiin, kuten katoksiin ja varastoihin. Helppo asennus ja paristokäyttö tekevät siitä käytännöllisen lisän monenlaisiin valaistustarpeisiin.
| Tuotemerkki | OSRAM |
| Tuotenumero | 1527617 |
| Värilämpötila (K) | 4000 |
| Halkaisija | 4.2 cm |
| Mitat | 10.8 x 4.2 cm ( K x Ø ) |
| Himmennettävä | Ei |
| EAN | 4099854531231 |
| Teho (W) | 0.35 |
| Odotettu käyttöikä (tuntia) | 25000 |
| Korkeus | 10.8 cm |
| IP-luokka | IP54 |
| Sisältää valonlähteen | Kyllä |
| Valoteho (Lumen) | 10 |
| Liikesensori | Kyllä |
| Tuotenimi | Liiketunnistinvalaisin Osram Nightlux Torch valkoinen Ø 8,6 x 10,8 cm IP54 |
| Nettopaino (kg) | 0.060 |
| Pääväri | Valkoinen |
| Tuotetyyppi | Seinävalaisimet |
| RA-arvo | >80 |
| Väri | Valkoinen |
| Jännite (V) | 4.5 |
| Paino (kg) | 0.081000 |