Nelikulmainen, pyökistä valmistettu huonekalujalka. Korkeus 8 cm.
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516821 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 50 mm |
| Mitat | 80 x 50 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224819326 |
| Korkeus | 80 mm |
| Pituus | 80 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI pyökki 80 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.121 |
| Pääväri | Beige |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Koko | M8 |
| Paino (kg) | 0.126000 |