Tämä neliönmuotoinen wenge-huonekalujalka on täydellinen niille, jotka haluavat antaa huonekaluilleen uuden elämän. 100 millimetrin pituudellaan se tarjoaa laajan valikoiman käyttötarkoituksia alakaapeissa, sohvissa ja sängyissä. Kestävästä pyökistä valmistettu jalka on sekä kestävä että helppohoitoinen.
Tekniset tiedot
Materiaali: Pyökki
Väri: Wenge
Korkeus: 100 mm
Leveys: 60 mm
Syvyys: 60 mm
Kierre: M8
Määrä pakkausta kohden: 1 kpl
| Kappalemäärä/pkt | 1 |
| Tuotenumero | 1516819 |
| Tuotemerkki | REI |
| Halkaisija | 60 mm |
| Mitat | 100 x 60 mm ( K x Ø ) |
| EAN | 8423224819333 |
| Korkeus | 100 mm |
| Pituus | 100 mm |
| Tuotenimi | Kalustejalka REI tumma puu 100 mm |
| Nettopaino (kg) | 0.261 |
| Pääväri | Ruskea |
| Tuotetyyppi | Huonekalujalat |
| Koko | M8 |
| Paino (kg) | 0.266000 |