Käytännöllinen, PVC:stä valmistettu kuljetuspyörä, jonka kantavuus on 35 kg.
| Tuotemerkki | Dörner & Helmar |
| Tuotenumero | 1078433 |
| Halkaisija | 17,5 cm |
| Mitat | 17,5 cm ( Ø ) |
| EAN | 4002350562791 |
| Maksimikapasiteetti | 35 |
| Tuotenimi | Kuljetuspyörä PVC musta/punainen 175 x 34 mm 35 kg |
| Nettopaino (kg) | 0.348 |
| Pääväri | Musta |
| Tuotetyyppi | Kuljetuspyörä |
| Paino (kg) | 0.350000 |